TY I JLA ?

Architekci,

W związku z dynamicznym rozwojem działalności projektowej poszukuję architektów IARP z całej Polski do owocnej współpracy online.

Serdecznie zapraszam do wypełnienia formularza przez architektów IARP, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy z JLA | Jan Ledwoń I Architekci – pracownią projektową z Warszawy.

Wypełnienie ankiety zajmie jedynie kilka minut, a jest kluczowe dla skutecznego nawiązania naszej współpracy.

Szczególnie zachęcam czynnych architektów IARP, posługujących się oprogramowaniem CAD, biegłych w obszarze WT i PB, komunikatywnych, dyspozycyjnych oraz zainteresowanych współpracą online w zakresie holistycznego projektowania przestrzeni, obejmującego urbanistykę, architekturę i wnętrza.

 

Nasze projekty obejmują każdy etap procesu projektowego: począwszy od identyfikacji terenu pod inwestycje i analizy inwestycyjnej chłonności terenów, poprzez koncepcje i projekty budowlane, aż po realizację projektów wykonawczych i wnętrz.

Wypełnienie formularza jest całkowicie dobrowolne.

Zebrane informacje posłużą jako podstawa do nawiązania współpracy projektowej i nie będą wykorzystane w żadnych innych celach.

 

Dziękuję za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety i dołączenie do tworzącej się społeczności architektów, gotowych do wspólnego kreowania innowacyjnych i inspirujących projektów.

JL

One thought on “TY I JLA ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *